Close

Dva kamarádi, jedno město, společný zájem o přírodu a láska k Jizerkám, tak vznikl projekt MilujemeJizerky.

Ahoj, jsem Dan a Standa, oba jsme vyrůstali v Jablonci nad Nisou v podhůří Jizerských hor. Za ta léta pozorujeme, že se naše krajina mění – přirozeně jsou to změny někde k lepšímu, někde k horšímu. Protože chceme, abychom si mohli krásu Jizerek všichni ještě dlouho užívat, rozhodli jsme se přidat ruku k dílu. Prostřednictvím našeho projektu MilujemeJizerky chceme vytvořit komunitu lidí, kteří se sem budou rádi vracet a zároveň nějakým způsobem oplatí pohostinnost místní přírodě.  

Vysadíme stromy, postavíme hmyzí hotely, zkulturníme odpočívadla, mákneme na zavodnění přírody a to je teprve začátek. Každá ruka, noha a nápad se počítá. Pojďme společně vrátit život tam, kde je potřeba. Jak?

Prvním projektem, na kterém se můžete podílet spolu s námi je výsadba nových stromků. S každým zakoupeným tričkem nebo mikinou, získáte svůj stromek a zároveň vstupenku na společné sázení. Jedno tričko = jeden strom, jedna mikina = dva stromy. Společná výsadba stromků se bude konat dvakrát ročně, a to vždy na jaře a na podzim. Už teď se na naše setkání těšíme. Naše další plány si můžete prohlédnout v sekci projekty.

Na Instagramu nebo Facebooku Vás budeme pravidelně zásobovat fotkami nejen inspirativními, ale také budete mít přehled, jak se jednotlivé projekty probouzejí k životu. A protože se na obsahu podílíme všichni, sdílejte s námi své  fotky, zážitky, zkušenosti z Jizerek a my je budeme předávat do nekonečna a ještě dál.